ENRICH YOUR WORKING LIFE.

 

Vítejte v novém světě společnosti FATH!

FATH je stále FATH. Jenže teď je to jinak! Mnohotvárnější, více vzrušující a více zahrnující.

Produkty a řešení společnosti FATH pomáhají našim zákazníkům zvyšovat produktivitu již více než 30 let. Samozřejmě nás nejlépe znáte jako výrobce mechanických komponent a hardwaru. Ale FATH byl vždy mnohem víc než to. V pozadí vždy stály naše inovace a dynamický vývoj. ŘEŠENÍ PRO PRŮMYSLOVÉ EKOSYSTÉMY

Produkty a řešení společnosti FATH nejen zvyšují produktivitu, ale zároveň znatelně zlepšují pracovní podmínky lidí. To je slib, který vám dáváme. VYLEPŠÍME VAŠE PRACOVNÍ ŽIVOTY.

K tomu, abychom tomuto slibu dostáli, potřebujeme víc než jen praktické komponenty. Proto navrhujeme ucelená a snadno použitelná řešení založená na bohatém know-how a desítkách let zkušeností. Vytváříme přidanou hodnotu v dílně prostřednictvím interakce mezi lidmi, stroji a materiály. Patří mezi ně produkty LEAN vizualizace pro vyšší efektivitu ve výrobní oblasti. Digitalizaci a automatizaci výrobních a montážních procesů a zároveň atraktivní automatizační řešení pro sklady, logistiku a inteligentní systémy kontroly přístupu.

V krátkosti: Považujeme se za lídra v oblasti inovací a vývojáře inteligentních systémových řešení pro výrobu. Naše řešení jsou přínosem pro pracovní život milionů lidí a chceme tato řešení zpřístupnit všem. Po celém světě.

Hodnoty FATH

FATH-Fruehlingsmotiv2019

Historie

FATH

Sídlo

Gewerbepark Hügelmühle 31, D-91174 Spalt

Řídící pracovníci

Wido Fath, Mirko Jan Fath, Till Zupancic

Zaměstnanci

Více než 500 kolegů po celém světě

Pobočky

9 poboček FATH s prodejem ve 48 zemích světa

Distributoři

34 obchodních partnerů ve 22 zemích